American Truck Simulator se rozšiřuje o DLC Illinois. Cesta do Chicaga je nezapomenutelná

15 května, 2026 0 komentářů

Populární kamionový simulátor American Truck Simulator od českých vývojářů ze studia SCS Software se dočkal dalšího mapového rozšíření. Od 14. května je pro všechny virtuální řidiče k dispozici očekávané DLC Illinois.

Nezapomenutelný příjezd do Větrného města

První ohlasy a dojmy z jízdy naznačují, že tvůrci opět odvedli špičkovou práci. Už jen samotná zakázka, při které vezete náklad pick-upů ze St. Louis směrem do Chicaga, stojí za to. První vjezd do „Větrného města“ (Windy City), jak se Chicagu přezdívá, se bezpochyby zařadí mezi nejikoničtější a nejlépe zpracované momenty v rámci všech metropolí, které hra doposud nabídla.

Ačkoliv ze svého tahače v ATS nevystoupíte a nemůžete tak na vlastní kůži otestovat, zda v Chicagu skutečně tak silně fouká, pozornému oku neuniknou atmosférické detaily. Vlajky viditelné z kabiny se třepotají ve větru, a i když může jít o chytrý vývojářský trik bez pokročilé simulace fyziky povětří, iluze je parádní. Nové rozšíření zkrátka dokazuje, že jízda americkým středozápadem má stále co nabídnout a rozhodně nezklame.


Zdroj: Oficiální oznámení na Steamu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *