American Truck Simulator se rozšiřuje o DLC Illinois. Cesta do Chicaga je nezapomenutelná
Populární kamionový simulátor American Truck Simulator od českých vývojářů ze studia SCS Software se dočkal dalšího mapového rozšíření. Od 14. května je pro všechny virtuální řidiče k dispozici očekávané DLC Illinois.

Nezapomenutelný příjezd do Větrného města
První ohlasy a dojmy z jízdy naznačují, že tvůrci opět odvedli špičkovou práci. Už jen samotná zakázka, při které vezete náklad pick-upů ze St. Louis směrem do Chicaga, stojí za to. První vjezd do „Větrného města“ (Windy City), jak se Chicagu přezdívá, se bezpochyby zařadí mezi nejikoničtější a nejlépe zpracované momenty v rámci všech metropolí, které hra doposud nabídla.
Ačkoliv ze svého tahače v ATS nevystoupíte a nemůžete tak na vlastní kůži otestovat, zda v Chicagu skutečně tak silně fouká, pozornému oku neuniknou atmosférické detaily. Vlajky viditelné z kabiny se třepotají ve větru, a i když může jít o chytrý vývojářský trik bez pokročilé simulace fyziky povětří, iluze je parádní. Nové rozšíření zkrátka dokazuje, že jízda americkým středozápadem má stále co nabídnout a rozhodně nezklame.
Zdroj: Oficiální oznámení na Steamu